AKTUÁLIS NYITOTT POZÍCIÓK

Az Edgite egy kis grafikai stúdió budapesti központtal. Legtöbb ügyfelünk az USA-ban és Nagy-Britanniában aktív ingatlanpiaci szereplő, akiknek különböző grafikai megoldásokat kínálunk.

2D és 3D térképek, 3D renderek, animációk, videók, vektoros alaprajzok, infografikák a főbb termékeink, amelyeket gyorsan és megbízható minőségben szállítunk köszönhetően csapatunk kiterjedt szaktudásának és rugalmasságának.

Jelenleg Székesfehérváron indítunk új csapatot, ahova a következő pozíciókra keressük új munkatársainkat.

JUNIOR GRAFIKUS

Székesfehérvár
Határozott idejű (14 hónap), teljes munkaidős szerződés

FELADATOK:

  • 2D alaprajzok készítése (vektor és raszter forrásfájlokból)
  • 2D térképek készítése (térkép exportokból)
  • Adatfelvitel (pl. Excelből) fotókra vagy 3D homlokzati rajzokra
  • Egyéb vonalrajzok készítése (pl. homlokzatok, helyszínrajzok)
  • 3D városmodellek frissítése és ellenőrzése
  • Infrastruktúra adatbázis kezelés  - 2D térképekhez
  • Adatellenőrzés, kutatás

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes juttatás
  • Professzionális technikai háttér, inspiráló környezet
  • Fejlődési lehetőség piacvezető programokban (Adobe Illustrator és 3ds Max)
  • További, határozatlan idejű együttműködésre való lehetőség

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Rendelkezel bármilyen OKJ bizonyítvánnyal
  • Esztétikailag fogékony vagy
  • Odafigyelsz a részletekre
  • Gyorsan tanulsz
  • Jó problémamegoldó készséged van
  • Monotóniatűrő vagy
  • Tudsz angolul (előnyt jelent)
  • Ismerős valamelyik alábbi software (előnyt jelent):
    • Adobe Illustrator
    • 3ds Max
    •  QGIS

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd a CV-det és a portfóliódat (bármilyen kreatív területről) a career-jd@edgite.com-ra!

GRAPHICS TEAM COORDINATOR

Unlimited  term, full-time contract

MAIN TASKS:

  • Leading the new Székesfehérvár office, tasks including:
  • Coordinate the work of 2-4 junior graphic designer
  • Track the progress and adjust the process of projects
  • Review and evaluate the daily and weekly job done by team
  • Enhance cooperate with our Budapest team Knowledge transfer to colleagues
  • 2D and 3D graphics project delivery
  • 2D floor plans (from vector and raster-based source files)
  • 2D maps (from map exports)
  • 2D stacking plans excel based data application on 3D render background
  • Other line drawings (i.e. facades)
  • 3D city model updating with simple massing models of new developments
  • Content checking and updating city maps
  • Infrastructure database in 2D maps
  • Data research

WHO YOU ARE/what you have:

  • Preferably have experience in leading people (creative industry background is advantage)
  • Fluent English knowledge
  • Problem-solving skills
  • Have a good eye for design
  • Fast learner and confident in sharing knowledge
  • Critical about details
  • Proactive and reliable
  • Preferred software knowledge: Adobe Illustrator, 3ds Max, ArcGIS/QGIS

WHAT WE OFFER:

  • Competitive income package
  • Professional technical background, inspiring environment
  • Support to learn critical software and management skills
  • Further career development opportunities

If you are interested, please send your CV and your portfolio of any creative field, career-tc@edgite.com.